Forsheda Hus Ab
KONTAKTA OSS PÅ

Forsheda Hus

Vill du veta mer?

Varmt välkommen att kontakta oss på Forsheda Hus!

Produktionschef , Kontor , HR: Anna Munkstierna

Tel. 073-537 01 05

Mail: anna@forshedahus.se

Försäljning Södra Sverige : Patric Stjernström

Tel. 070-215 21 21

Mail: patric@forshedahus.se

Försäljning Mellersta Svergie: Jens Carlsson

Tel. 070-641 30 44

Mail: jens@forshedahus.se

Försäljning Norra Svergie : Fredrik Fortkord
Tel. 070-441 58 51
Mail: fredrik@forshedahus.se

Konstruktion: Kima Kourie

Tel. 073-687 74 12

Mail: kima@forshedahus.se

Konstruktion: Reinolf Leckholt

Tel. 079-349 87 87

Mail: reinolf@forshedahus.se

Konstruktion: Michel Denkha

Tel. 076-420 86 41

Mail: michel@forshedahus.se

Konstruktion : Ellen Hansson

Tel. 070-143 77 04

Mail: ellen@forshedahus.se

Logistik/Inköpschef : Filip Isaksson

Tel. 076-779 34 37

Mail: filip@forshedahus.se

Fabrikschef: Roman Belusenko
Tel. 076-558 35 16
Mail: roman@forshedahus.se

Kontakta oss här!