Forsheda Hus Ab
KONTAKTA OSS PÅ

Forsheda Hus

Vill du veta mer?

Varmt välkommen att kontakta oss på Forsheda Hus!

Produktionschef: Elof Sommansson

Tel: 076-034 01 86
Mail: elof@forshedahus.se

Controller: Oscar Zewebrand

Tel: 0370-35 08 64
Mail: oscar@forshedahus.se

Försäljning Mellersta Sverige: Jens Carlsson

Tel: 070-641 30 44
Mail: jens@forshedahus.se

Försäljning Norra Sverige : Fredrik Fortkord
Tel:  070-441 58 51
Mail: fredrik@forshedahus.se

Försäljningschef samt ansvarig för försäljning Skåne, Halland samt Göteborg: Anders Rundell

Tel: 070-273 05 15
Mail: anders@forshedahus.se

Försäljning Stockholm samt Mellansverige: Fabian Derk

Tel: 076-034 43 69
Mail: fabian@forshedahus.se

Försäljning Småland, Blekinge samt Göteborg: Johan Fridsäll

Tel: 070-215 21 21
Mail: johan@forshedahus.se

Inköp : Karina Sommansson

Tel: 070-284 01 81
Mail: karina@forshedahus.se

Affärsutvecklare/sälj träprojekt: Robin SommanssonTel: 076-037 46 29
Mail: robin@forshedahus.se

 

 

Kontakta oss här!