Forsheda Hus Ab
KONTAKTA OSS PÅ

Forsheda Hus

Vill du veta mer?

Varmt välkommen att kontakta oss på Forsheda Hus!

Produktionschef: Elof Sommansson

Tel: 0370-35 08 75
Mobil: 076-034 01 86
Mail: elof@forshedahus.se

Kvalitets- och verksamhetsutvecklingschef : Oscar Zewebrand

Tel: 0370-35 08 64
Mail: oscar@forshedahus.se

Försäljning Mellersta Sverige: Jens Carlsson

Tel: 0370-35 08 56
Mobil: 070-641 30 44
Mail: jens@forshedahus.se

Försäljning Norra Sverige : Fredrik Fortkord
Tel: 0370-35 08 57
Mobil: 070-441 58 51
Mail: fredrik@forshedahus.se

Konstruktion: Kima Kourie

Tel: 0370-35 08 58
Mail: kima@forshedahus.se

Konstruktion: Reinolf Leckholt

Tel: 0370-35 08 59
Mail: reinolf@forshedahus.se

Konstruktion: Davor Kotaranin

Tel: 0370-35 08 74
Mail: davor@forshedahus.se

Konstruktion : Ellen Hansson

Tel: 0370-35 08 61
Mail: ellen@forshedahus.se

Inköp : Karina Sommansson

Tel: 0370-35 08 69
Mobil: 070-284 01 81
Mail: karina@forshedahus.se

Arbetsledare: Roman Belusenko
Mobil: 076-558 35 16
Mail: roman@forshedahus.se

Kontakta oss här!