Forsheda Hus Ab
KONTAKTA OSS PÅ

Forsheda Hus

Vill du veta mer?

Varmt välkommen att kontakta oss på Forsheda Hus!

Kontor , enhetes-chef , HR: Anna Munkstierna

Tel. 0370-350851 , 073-5370105

Mail: anna@forshedahus.se

Fabrikschef : Oscar Zewebrand

Tel. 0370-350864

Mail: oscar@forshedahus.se

Försäljning Mellersta Svergie: Jens Carlsson

Tel. 0370-350856 , 070-641 30 44

Mail: jens@forshedahus.se

Försäljning Norra Svergie : Fredrik Fortkord
Tel. 0370-350857 , 070-441 58 51
Mail: fredrik@forshedahus.se

Konstruktion: Kima Kourie

Tel. 0370-350858

Mail: kima@forshedahus.se

Konstruktion: Reinolf Leckholt

Tel. 0370-350859

Mail: reinolf@forshedahus.se

Konstruktion: Michel Denkha

Tel. 0370-350860

Mail: michel@forshedahus.se

Konstruktion : Ellen Hansson

Tel. 0370-350861

Mail: ellen@forshedahus.se

Logistik : Filip Isaksson

Tel. 0370-350862

Mail: filip@forshedahus.se

Arbetsledare: Roman Belusenko
Tel. 076-558 35 16
Mail: roman@forshedahus.se

Kontakta oss här!